O Równoważni

Z tym, że jedzenie ma ogromny wpływ na nasz stan zdrowia, wygląd i samopoczucie nikt już nie dyskutuje. Większość gubi się jednak w fali informacji raz sprawdzonych i popartych badaniami naukowymi (szczególnie, że mało takich badań, którym nie zaprzeczałyby inne), a raz wymyślonych na kolanie, ale tak medialnych, że kopiowanych namiętnie, przez co drugi portal (mój hit w tym zakresie, to to, że wanilina pozyskiwana jest z odchodów krowy! ).

Jeśli więc ostatecznie nie wiesz, czy powinieneś nawodnić organizm, czy raczej pozbyć się z niego wody. Czy Twój organizm jest zakwaszony i co to właściwie znaczy. (Bardzo się dziwię, że ciągle jeszcze nie ma reklam „czy Twój organizm nie jest zbyt alkaiczny?! ). Chcesz schudnąć? Poprawić wyniki swoich badań? Jesteś sportowcem? Chorujesz i wymagasz specjalnej diety? Zastanawiasz się jak podnieść odporność swoich dzieci? Zapraszam na blog, który pozwoli Ci złapać zdrową równowagę.

Wszystkie rady i  informacje zawarte na blogu są zgodne z zaleceniami IŻiŻ oraz WHO.

bieg bachusa 2011

Renata (Nie Renia! 😉 )

dietetyk, pasjonatka zdrowego żywienia opartego na równowadze i różnorodności, absolwentka AWF, biegacz amator (maraton 3:35), zafascynowana jogą, matka 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.